Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
EVU A Vastuuvalmentaja Manner Patrick @: patrick.manner@brandt.fi
tel:0400-654698
EVU A Valmentaja Mäkinen Lasse @: lasse.m.makinen@gmail.com
tel:040-5102376
EVU A Joukkueenjohtaja Chlebnikov Mika @: mika.chlebnikov@officemanagement.fi
tel:0408231064
EVU A Huoltaja Hauturi Jouko @: jouko.hauturi@tieto.com
tel:040-7041344
EVU A Huoltaja Järvi Tatu @: linna.jarvi@gmail.com
tel:
EVU A Huoltaja Liimatainen Kai @: kai.liimatainen@gmail.com
tel:040-5414266
EVU A Rahastonhoitaja Koponen Jaana @: jaana.koponen@gmail.com
tel:0503840739
EVU A Tiedottaja Hauturi Tuija @: tuija.hauturi@gmail.com
tel:040-8655626
EVU PITa 03 Vastuuvalmentaja Pirskanen Teemu @: teemu.pirskanen@gmail.com
tel:
EVU PITa 03 Vastuuvalmentaja Valtanen Teppo @: valtanen.teppo@gmail.com
tel:0504862877
EVU PITa 03 Valmentaja Huhtakallio Janne @: janne.huhtakallio@gmail.com
tel:0408603828
EVU PITa 03 Maalivahtivalmentaja Majlander Markus @: markus.majlander@gmail.com
tel:0505883073
EVU PITa 03 Joukkueenjohtaja Nurminen Jukka-Pekka @: jp.nurminen@gmail.com
tel:+358 40 7275250
EVU PITa 03 Pelijoukkueenjohtaja Hämäläinen Anu @:
tel:
EVU PITa 03 Huoltaja Aalto Pekka @:
tel:
EVU PITa 03 Huoltaja Karttunen Pia @: saku_pia@hotmail.com
tel:045-1091230
EVU PITa 03 Huoltaja Munukka Satu @: satu.munukka@gmail.com
tel:0442247000
EVU PITa 03 Huoltaja Saarinen Lassi @:
tel:
EVU PITa 03 Huoltaja Salomaa Oskari @:
tel:
EVU PITa 03 Huoltaja Tran Huy @: nikevn72@hotmail.com
tel:040-5665724
EVU PITa 03 Rahastonhoitaja Salomaa Anneli @: anneli.salomaa@elisanet.fi
tel:0456728722
EVU PITa 03 Tiedottaja Lee Katja @: katja.lee@kesko.fi
tel:050 433 0001
EVU 04 Vastuuvalmentaja Kaskinen Petri @: petri.kaskinen@saunalahti.fi
tel:0400775569
EVU 04 Valmentaja Koistinen Mika @: mika.koistinen@nordea.com
tel:040-8492506
EVU 04 Valmentaja Kvist Juha @: juha.kvist@hotmail.com
tel:040-5701500
EVU 04 Valmentaja Majaneva Timo @: timo.majaneva@ictprojecthouse.fi
tel:040-5106498
EVU 04 Valmentaja Makkonen Toni @: toni.makkonen@ackroyd.fi
tel:050-3365059
EVU 04 Valmentaja Saarinen Kim @: kim.saarinen@op.fi
tel:050-5833268
EVU 04 Valmentaja Wiik Ville @: ville.wiik@evu.fi
tel:040-5110701
EVU 04 Maalivahtivalmentaja Tanskanen Marko @: marko.tanskanen74@gmail.com
tel:040-5588972
EVU 04 Joukkueenjohtaja Nupponen Sami @: sami.nupponen@evu.fi
tel:050-3841335
EVU 04 Joukkueenjohtaja Winter Sini @: sini.winter@elisanet.fi
tel:050-3060524
EVU 04 Vastuuhuoltaja Harjula Mika @: harjulamika@gmail.com
tel:040-5623773
EVU 04 Vastuuhuoltaja Kiviranta Tomi @: tomi.kiviranta@welho.com
tel:040-5361485
EVU 04 Rahastonhoitaja Kuparinen Riitta @: riitta.kuparinen@evu.fi
tel:041-4686302
EVU 04 Tiedottaja Kiviranta Meiju @: meiju.kiviranta@welho.com
tel:040-8698989
EVU 05 Vastuuvalmentaja Karvinen Timo @: timo.karvinen@etra.fi
tel:040-8609718
EVU 05 Vastuuvalmentaja Virtanen Mika @: mika.virtanen@pp8.inet.fi
tel:040 715 6869
EVU 05 Valmentaja Hartikainen Panu @:
tel:0407408251
EVU 05 Valmentaja Hult Kimmo @: kimmo.hult@dhl.com
tel:040-5948383
EVU 05 Valmentaja Kosola Tuomas @:
tel:0505649902
EVU 05 Maalivahtivalmentaja Vinni Teemu @: Teemu_Vinni@acushnetgolf.com
tel:040 5457 492
EVU 05 Joukkueenjohtaja Kiiski Kimmo @: evu2005jojo@gmail.com
tel:045-3149995
EVU 05 Pelijoukkueenjohtaja Kupila Hannu @: Hannu.Kupila(at)flexim.fi
tel:0400-393200
EVU 05 Huoltaja Hämäläinen Sari @: sari.s.hamalainen(at)gmail.com
tel:0400-886190
EVU 05 Huoltaja Rantala Ilkka @:
tel:
EVU 05 Huoltaja Tirkkonen Mika @: mika.tirkkonen@elisanet.fi
tel:
EVU 05 Huoltaja Valtonen Janne @: jvaltonen76@gmail.com
tel:040-5330888
EVU 05 Huoltaja Valtonen Jenni @: jenni.valtonen@evu.fi
tel:045-1219611
EVU 06 Vastuuvalmentaja Juntunen Topi @: topijunt@gmail.com
tel:
EVU 06 Vastuuvalmentaja Saari Tero @: tero.saari@scandichotels.com
tel:
EVU 06 Valmentaja Plith Niko @: niko.plith@sa-tu.com
tel:
EVU 06 Joukkueenjohtaja Salmela Simo @: simo.salmela@veikkaus.fi
tel:050 396 9241
EVU 06 Huoltaja Finni Pasi @: pasifinni@hotmail.com
tel:050-5352993
EVU 06 Huoltaja Rask Seppo @: seppo.rask@saunalahti.fi
tel:046 50339594
EVU 06 Huoltaja Taos J-P @: jukka-pekka.taos@sito.fi
tel:
EVU 07 Vastuuvalmentaja Kosonen Janne @: jkosonen07@gmail.com
tel:040-4128484
EVU 07 Valmentaja Halonen Jukka @: jukka.halonen@kalliorakennus.com
tel:0400-201981
EVU 07 Valmentaja Kontkanen Tapio @: tapio.kontkanen@bmw.fi
tel:0400-279929
EVU 07 Valmentaja Loskin Petri @: petri.loskin@volvo.com
tel:0504356283
EVU 07 Valmentaja Lyytikäinen Janne @: j.s.lyytikainen@gmail.com
tel:040-7390278
EVU 07 Valmentaja Pamilo Mikki @: mika.pamilo@gmail.com
tel:040-7659526
EVU 07 Valmentaja Salmela Markus @: markus.salmela@kotiportti.fi
tel:050-3255465
EVU 07 Valmentaja Tanskanen Marko @: marko.tanskanen74@gmail.com
tel:040-5588972
EVU 07 Maalivahtivalmentaja Finni Pasi @: pasifinni@hotmail.com
tel:050-5352993
EVU 07 Maalivahtivalmentaja Salomaa Jari @: salomaa.jari@gmail.com
tel:050-5553869
EVU 07 Joukkueenjohtaja Loskin Petri @: petri.loskin@volvo.com
tel:0504356283
EVU 07 Joukkueenjohtaja Salomaa Jari @: salomaa.jari@gmail.com
tel:050-5553869
EVU 07 Pelijoukkueenjohtaja Tuomi Petteri @: petteri.tuomi@kotiportti.fi
tel:0400846025
EVU 07 Huoltaja Finni Pasi @: pasifinni@hotmail.com
tel:050-5352993
EVU 07 Huoltaja Huttunen Mikko @: mikko.juhani.huttunen@outlook.com
tel:050 599 1989
EVU 07 Huoltaja Kotomäki Jussi @: jussi.kotomaki@gmail.com
tel:0400693241
EVU 07 Huoltaja Tanskanen Hanna @: h_siitari@hotmail.com
tel:040-5634916
EVU 07 Huoltaja Tsupari Jaakko @: jaska.tsupari@gmail.com
tel:040-5804110
EVU 07 Tiedottaja Nuutinen Seppo @: seppo.nuutinen@gmail.com
tel:050 4821331
EVU 08 Vastuuvalmentaja Salmela Simo @: simo.salmela@veikkaus.fi
tel:050 396 9241
EVU 08 Valmentaja Aaltonen Tero @: tero.jsa@gmail.com
tel:040-7723759
EVU 08 Valmentaja Järvinen Ari @: ari.jarvinen@semel.fi
tel:050-3584111
EVU 08 Valmentaja Loskin Petri @: petri.loskin@volvo.com
tel:0504356283
EVU 08 Valmentaja Räsänen Simo @: simo.rasanen@gmail.com
tel:0440290581
EVU 08 Valmentaja Smolander Sami @: sami.smolander@sanoma.fi
tel:0400-685532
EVU 08 Valmentaja Öhman Miikka @: anders.ohman1@gmail.com
tel:
EVU 08 Joukkueenjohtaja Taipale Jari @: jarij.taipale@gmail.com
tel:040-5025459
EVU 08 Vastuuhuoltaja Segersven Tony @: tonyssbox@gmail.com
tel:040-5340844
EVU 08 Huoltaja Haavisto Kaisa @: kaisa.haavisto@hotmail.com
tel:
EVU 08 Huoltaja Ihonen Markku @: ihonen.m@gmail.com
tel:
EVU 08 Huoltaja Keinänen Jarkko @: jarkko.keinanen@hotmail.fi
tel:
EVU 08 Huoltaja Mustonen Marko @: marko.mustonen@sgn.fi
tel:0400-424946
EVU 08 Huoltaja Pulkkinen Risto @: risto.pulkkinen@capitalcatering.fi
tel:
EVU 08 Rahastonhoitaja Wahlman Hanna @: hanna.wahlman@poseidon.fi
tel:
EVU 08 Tiedottaja Keinänen Heli @: evu2008@outlook.com
tel:0505429232
EVU 09 Vastuuvalmentaja Wiik Ville @: ville.wiik@evu.fi
tel:040-5110701
EVU 09 Valmentaja Aalto Lasse @: lasse.aalto1@gmail.com
tel:
EVU 09 Valmentaja Ahonen Teemu @: teemuahone@gmail.com
tel:
EVU 09 Valmentaja Alenius Jere @: jere.alenius@gmail.com
tel:0405284496
EVU 09 Valmentaja Kanninen Mikko @: Mikko.kanninen@hotmail.com
tel:0504307547
EVU 09 Valmentaja Laamanen Henri @: henri.laamanen@hotmail.fi
tel:0407222575
EVU 09 Valmentaja Leijamaa Terho @: tleijamaa@live.com
tel:0443643339
EVU 09 Valmentaja Matikainen Mika @: mika.matikainen@capman.com
tel:040 519 0707
EVU 09 Valmentaja Pamilo Mikki @: mika.pamilo@gmail.com
tel:040-7659526
EVU 09 Maalivahtivalmentaja Kauhanen Juha @: juha.kauhanen@me.com
tel:0405787790
EVU 09 Maalivahtivalmentaja Levander Jussi @: jussi.levander@gmail.com
tel:
EVU 09 Joukkueenjohtaja Mattinen Jarkko @: jarkko.mattinen@evu.fi
tel:0405745518
EVU 09 Vastuuhuoltaja Tuomi Elina @: elina_eronen@hotmail.com
tel:0400-443180
EVU 09 Huoltaja Aziz Aso @: aso.aziz@robertscoffee.com
tel:0504381766
EVU 09 Huoltaja Kiljunen Heidi @: heidi.kiljunen@hotmail.com
tel:0505813609
EVU 09 Huoltaja Partanen Jani @: jamppa1980@gmail.com
tel:+358 44 539 3546
EVU 09 Huoltaja Voutilainen Hannu @: hannu.t.voutilainen@gmail.com
tel:
EVU 09 Rahastonhoitaja Kauhanen Sakari @: sakari.kauhanen@saunalahti.fi
tel:
EVU 10 Vastuuvalmentaja Pihlström Tapani @: tapani.pihlstrom@teliacompany.com
tel:
EVU 10 Valmentaja Laamanen Henri @: henri.laamanen@hotmail.fi
tel:0407222575
EVU 10 Valmentaja Nuutinen Seppo @: seppo.nuutinen@gmail.com
tel:050 4821331
EVU 2011 joukkue Vastuuvalmentaja Kunnas Jukka @: jukka.kunnas@partnersunited.fi
tel:0400613012
Etelä-Vantaan Urheilijat ry
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat