Kalenteri
Joulukuu 2017
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
48
 
 
 
 
1
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:20
2
Peli:Myyrmäki 2
9:00-10:30
EVU Punaiset ja mustat-PiTa
Leijonaliigaa, paikalle klo 8.Toimitsijavuorossa Jyrkiäinen, Saastamoi
Peli:Myllypuro 2
17:30-19:00
Jokerit-EVU Sininen ja Valkoinen
Leijonaliigaa, paikalle klo 16.30
3
Harjoitukset:Myyrmäki 1
13:50-14:50
Jääharjoitus
Paikalle klo 13.05. Maalivahteina Santtu L, Olli, Jusa, Väinö
49
4
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50
Harjoitukset:Yläjää
17:30-19:30
Yläjääharjoitus
BOSTON paikalle klo 16.45, yläjää 17.30-18.30 NASHVILLE paikalle k
5
6
7
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50
8
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:20
9
Peli:Myyrmäki 2
9:00-10:30
EVU Sininen ja Valkoinen-Kurra
Leijonaliigaa. Paikalle klo 8. Toimitsijavuorossa Suhonen, Pietarinen, Asplun
10
Harjoitukset:Myyrmäki 1
12:20-13:20
Jääharjoitus
Paikalle klo 11.35. Maalivahteina Akseli, Daniel, Tiitus ja Jasper
50
11
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14;20-15:50 hallissa 1
Peli:Malmi 3
17:15-18:45
RedWings-EVU Punainen ja Musta
Leijonaliigaa, paikalle klo 16.30
Harjoitukset:Yläjää
17:30-19:30
Yläjääharjoitus
Yläjää yhtenä ryhmänä - paikalle kaikki, jotka ei ole pelissä.Ylä
12
13
Harjoitukset:Myyrmäki 1
18:20-19:50
Jääharjoitus
Paikalle klo 17.35. Maalivahteina Santtu L, Olli, Jusa, Väinö
14
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
Harjoitukset:Konala
20:00-21:00
Veskojen jää
Paikalle klo 19.30 Akseli, Daniel, Tiitus ja Jasper
15
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 4:20-15:20 hallissa 1
16
Harjoitukset:Myyrmäki 2
9:00-10:30
Jääharjoitus
Paikalle klo 8.15. Maalivahteina Akseli, Daniel, Tiitus ja Jasper
17
Tapahtuma:8:00 Hopeakiekkoturnus
Joukkueemme järjestämä Hopeakiekkoturnaus.Seuranta :
51
18
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
19
20
Harjoitukset:Myyrmäki 1
18:20-19:50
Jääharjoitus
Paikalle klo 17.35. Maalivahteina Santtu L, Olli, Jusa, Väinö
21
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
22
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:20 hallissa 1
23
Tapahtuma:10:50 Päiväjää
Aamu- ja iltapäiväjää evulaisille klo 10:50-14:50 hallissa 1, Ei ohjaajia pai
24
52
25
26
27
28
Harjoitukset:Konala
20:00-21:00
Veskojen jää
Paikalle klo 19.30 Väinö, Akseli, Santtu, Olli
29
30
Tapahtuma:8:25 Kiekko-Nikkarit turnaus
Lisätietoa myöhemmin
31

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=EVU08_2644
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita