Kalenteri
Joulukuu 2017
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
48
 
 
 
 
1
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:20
Harjoitukset:Yläjää
18:30-20:00
Yläjää

2
Peli:Järvenpää
12:00-12:01
useita-EVU AA
La 2.12. AA-tason pelitällit Järvenpäässä. Ottelut klo 12:00 (Haukat -
Harjoitukset:Myyrmäki 1
15:50-16:50
Jääharjoitus
Jumppa klo 15:05
3
49
4
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50
Harjoitukset:Yläjää
19:30-20:30
Veskojen yläjää

5
Harjoitukset:Myyrmäki 1
17:20-18:50
Jäätreen
Jumppa klo 16.35
6
7
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50
Harjoitukset:Myyrmäki 1
18:20-19:20
Jäätreeni
Jumppa klo 17.35
8
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:20
Harjoitukset:Yläjää
18:30-20:00
Yläjää

9
10
50
11
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14;20-15:50 hallissa 1
Harjoitukset:Yläjää
19:30-20:30
Veskojen yläjää

12
Harjoitukset:Myyrmäki 1
17:20-18:50
Jäätreeni
Jumppa klo 16.35
13
14
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
Harjoitukset:Myyrmäki 1
18:20-19:20
Jäätreeni
Jumppa koo 17.35
15
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 4:20-15:20 hallissa 1
Harjoitukset:Yläjää
18:30-20:00
Yläjää

16
Peli:Riihimäki
15:00-16:20
Nikkarit-EVU AAA
Oiva, Veeti, Leevi, Aaro, Nico, Herman, Valtteri T, Artturi, Kaapo, jonde + M
Peli:Riihimäki
16:30-17:50
Nikkarit-EVU (AA)
Tony, Samuel, Jesse, Julius, Onni, Roope, Arttu, Valtteri L, Anton, Topi + Ee
Harjoitukset:Myyrmäki 1
19:20-20:50
Jäätreeni
Ei jumppaa. Paikalle viimeistään klo 19.
17
51
18
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
Harjoitukset:Yläjää
19:30-20:30
Veskojen yläjää

19
Harjoitukset:Myyrmäki 1
17:20-18:50
Jäätreen
Jumppa klo 16.35
20
21
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:50 hallissa 1
Harjoitukset:Myyrmäki 1
18:20-19:20
Jäätreeni
Jumppa klo 17.35
22
Tapahtuma:14:20 Iltapäiväjää
Iltapäiväjää klo 14:20-15:20 hallissa 1
Harjoitukset:Yläjää
18:30-20:00
Yläjää

23
Tapahtuma:10:50 Päiväjää
Aamu- ja iltapäiväjää evulaisille klo 10:50-14:50 hallissa 1, Ei ohjaajia pai
24
52
25
26
27
28
29
Tapahtuma:8:00 HJK-turnaus
AA-sarja: Jesse, Julius J, Nemo K, Roope, Arttu, Aaro, Anton, Topi, Niila ja
30
Tapahtuma:8:00 HJK-turnaus
AA-sarja: Jesse, Julius J, Nemo K, Roope, Arttu, Aaro, Anton, Topi, Niila ja
31

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=EVU06_2642
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita